o Kancelarii

Witamy w Kancelarii Adwokackiej KBSC

Chcemy służyć Państwu każdego dnia, proponując możliwość stałej współpracy dla podmiotów gospodarczych oraz pomagając w sytuacjach wyjątkowych osobom fizycznym.

Kancelaria Stacjonarnie – Biuro kancelarii znajduje się przy ulicy Puławskiej 538 w Warszawie i ma stanowić miejsce spotkania z Klientem, gdzie w bezpieczny sposób mogą Państwo przedstawić swoje sprawy, omawiać problemy czy odbywać spotkania oraz negocjować z kontrahentami. Mamy możliwość organizowania spotkań dla kilku osób do kilkunastu osób. W Kancelarii Stacjonarnie prowadzimy również szkolenia z zakresu prawa i finansów dla mniejszych i większych grup (do 40 osób).

Twój Prawnik Online – Przy wykorzystaniu najnowszych technologii, w tym odpowiedniego systemu zarządzania i obsługi Kancelarii możemy proponować obsługę prawną podmiotów z pomocą komunikacji na odległość (przez internet). Bezpieczeństwo naszych klientów zapewniają m.in. przechowywanie danych na Szwarcarskich serwerach w Zurychu, Centrum danych posiada certyfikaty bezpieczeństwa ISO 27001 i FACT oraz FEMA. W imieniu naszych Klientów prawnicy występują przed organami oraz sądami wszystkich instancji na terenie całej Polski.

Działalność Pro Bono – nasi specjaliści tworzą profesjonalne teksty z zakresu prawa, ekonomii i finansów. Część z nich dostępne jest bezpłatnie dla wszystkich odwiedzających w zakładce Blog. Kancelaria stara się wspierać ważne inicjatywy regionalne.